randevu al tedavi ücretleri

Hakkımda

Op.Dr.Nizam KURTDERE 1963 yılında Hatay da doğdu. İlk orta ve lise öğrenimini Hatay da tamamladıktan sonra 1981 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesine başladı. 1987 yılında mezun oldu ve 1 yıl Nevşehir Ürgüp te mecburi hizmet yaptı.

1988 yılında İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde cerrahi asistanlığına başladı. 1992 yılında asistanlığını tamamlayıp cerrahi uzmanı oldu ve Erzincan da mecburi hizmetin geri kalanını tamamladı.

Burada 1 yıl Tercan Devlet Hastanesi Başhekimliği yaptıktan sonra tekrar İstanbula döndü. Uzun süre değişik kamu kurumlarında görev aldı. Bu arada hizmet içi eğitim çerçevesinde İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Laparoskopik Cerrahi ve Gastro-intestinal Endoskopi konularında eğitim gördü. Çalıştığı kurumlarda Laparoskopik cerrahi ve Girişimsel Endoskopi uygulamalarını gerçekleştirme fırsatı buldu.

Ayrıca Sağlık bakanlığı gözetiminde düzenlenen Medikal Estetik eğitimine katıldı ve Medical Estetik sertifikası aldı. 2014 yılında kamu kurumlarından ayrılıp  Metabolik Cerrahi merkezinde çalışmaya başladı ve burada metabolik ve obesite cerrahisi ameliyatlarına katıldı.

Bu deneyimden sonra Idea klinik Nişantaşı şubesinin açılması ile burada görev yapmaya karar verdi. Op.Dr.Nizam KURTDERE evli ve bir çocuk babasıdır.

 

2 Comments

Add a Comment
  1. Tebrik ediyorum sizi. O kadar hastaniza yorum yapmissiniz. Bilgilendirmissiniz. Sizin gibi ilgili doktorlari gormek sevindirici . Allah yolunuzu daha da açık etsin.

  2. Bende tedavi olup memnun olanlardanim işinizi tam yapan bir hocasiniz hayirli olsun yeni yeriniz
    Op.Dr.Nizam KURTDERE
    Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Op. Dr. Nizam Kurtdere © 2017