randevu al tedavi ücretleri

Lazerle Basur Tedavisi

Ameliyatsız hemoroid tedavisi denince ilk akla gelen ve uygulaması gelişerek devam eden 3 yöntem bulunmaktadır. Bunlar Lazer, RBL ve THD olarak karşımıza çıkmaktadır. Hastalık yapısı gereği ilk ortaya çıktığında tedavisi oldukça kolay olup, tedavisi geciktirilmesi halinde ise derecesi ve boyutu artacağı için bazı tedavi yöntemleri etkisiz hale gelecektir. İlerlemiş derece basur hastalıklarında etkisi olmayan yöntemlerde biride Lazer olduğu söylenebilir.

Lazerle Basur Tedavisi Nedir?
Her hastalık gibi başlangıç noktası olan Hemoroid buna ilk evresi yada ilk derecesi de diyebiliriz. Erken teşhis ve tedavi burada da karşımıza çıkmakta olup, makat kanaması ile ortaya çıkan iç basur tedavisi ilk başlarda Lazer ile kolayca yapılabilmektedir. Fakat sadece iç basur hastalıkları ve sadece yeni dönem hastalarda etkili olabilir. İleri 3. 4. hastalarda ise Lazer yerine RBL (Lastikle Boğma) ve THD yöntemlerini uygulanır.

Lazerle Hemoroid Tedavisi Nasıl Yapılır?
Lazer denince herkesin aklına bir ışık, ışın gelmektedir. Aynen bilginiz doğru olup, burada kullanılan cihaz IRC olup, cihazın ucunda yer alan o ışık aslında 80-130 derece arasında bir ısı taşımaktadır. O ısı 1-3 saniye aralıklarla genişle durumuna başlamış olan Hemoroid’e dokundurulduğunda onu adım adım tahrip etmektedir. İlk evrelerde çok sık görülen makat kanaması lazerle tedavi edildiğinde anında durduğunu görürsünüz.

Narkoz ve Uyuşturmaya Gerek yoktur
Tedavi öncesinde hastaya narkoz yada uyuşturma gibi anestezi işlemlerine gerek yoktur. Çok hafif bir ağrı olacağı kesin olup, kişinin ağrı kesici almaya bile gerek duymayacak düzeydedir. Tedavi sonrası hasta iş gücü kaybı yada istirahat etmeye gerek olmadan işine, okuluna sosyal yaşamına kaldığı yerden devam etmektedir. Sadece 5 dakika sürecek bir tedavi olup, başarı oranı %100 olduğunu göreceksiniz.

Lazerle Basur Tedavi Ücretleri
3 Farklı hemoroid tedavi yöntemi olup, bunların her biri hastalık derecesine göre uygulanmaktadır. Her birinin farklı tedavi ücretleri olup, kullanılan teknoloji, hastanın SSK, Bağkur anlaşmalı olup, olmadığı tedavi ücretini belirlemektedir. Biz Idea Klinik Nişantaşı şubemizde uygulanan Hemoroid Tedavi ücretlerini aşağıdaki linkten görebilirsiniz. http://www.ideaklinik.com/tedavi-ucretleri.html

İstanbul’da Lazerle Hemoroid Tedavisi
Idea Klinik Hemoroid Tedavi Merkezi İstanbul’da 3 farklı kliniği ile hizmet vermekte olup, onlardan biride Op. Dr. Nizam KURTDERE’nin görev yaptığı Idea Klinik Nişantaşı şubesidir.

https://www.ideaklinik.com/lazerle-basur-tedavisi.html
http://www.hemoroit.info/hemoroidin-lazerle-tedavisi/
http://www.basurklinigi.com/lazerle-basur-tedavi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Op. Dr. Nizam Kurtdere © 2017