randevu al tedavi ücretleri

Hemoroid Tedavi Fiyatı

İlk etapta makatta kanama problemi ortaya çıkan Hemoroid (Basur) hastalığı aslında bu aşamada dikkate alıp, tedavi sürecine başlanması halinde oldukça doğru bir davranış olacaktır. Zira utangaçlık ve kendi kendine geçer mantığı ile hareket etmemiz halinde ise hastalığın evreleri artacak ve tedavisi daha zorlaşacaktır. İlk olarak ortaya çıkan hemoroid lazer ve lastikle boğma yöntemi ile tedavi edilirken, 4. derece olması halinde ise ameliyatsız tedavi olarak tek seçenek THD olacaktır. Bu yöntemde diğerlerine göre biraz daha fiyatı yüksek olduğudur.

Op. Dr. Nizam KURTDERE Hemoroid Tedavi Ücreti
Op. Dr. Nizam KURTDERE tarafından uygulanan basur tedavi yöntemlerini aşağıda bulabilirsiniz. Idea Klinik Hemoroid tedavi ücretlerini aşağıdaki linkten görebilirsiniz. http://www.hemoroidklinigi.com/hemoroid-tedavi-ucretleri.asp

Lazerle Hemoroid Tedavisi
Sadece makat iç kısmında ortaya çıkan iç hemoroid vakasında uygulanan Lazer yüksek ısı ile oluşan hemoroid memesini tahrip etmektedir. Kanamalı hemoroid hastalarında ayrıca kanamayı durdurur.

Hemoroid Lastikle Boğma Yöntemi
En eski tedavi yöntemlerinden biri olan RBL 1. 2. ve üçüncü derece hemoroid hastalarında uygulanan bir yöntem olup, vakumlu bir cihaz yardımı ile oluşan hemoroid memesi içine çekilir ve memenin başlangıç noktasına plastik halka takarak basur memesine gelen kan akışının önüne geçmektedir. Kan akışı kesilen hemoroid memesi kısa bir süre içinde çürüyüp düşmektedir. Aşağıda yer alan video’da nasıl yapıldığını detaylıca göreceksiniz.

Hemoroid THD Tedavisi
Son zamanlarda en gelişmiş yöntemlerden biri olan THD (Trans Hemoroidal Desarterizasyon) tüm hemoroid hastalarında uygulanabilen bir yöntem olup, tedavi şekli ise hemoroid memesine kan taşıyan toplardamarları tespit ederek, 5-6 cm yukarısından bağlanarak yine hemoroid memesine gelen kan akışını önlemektedir. Çok pahalı cihazların kullanılması ve tedavide kullanılan malzemelerin kullan at olması nedeniyle Lazer ve Lastikle Boğma yöntemine göre biraz daha pahalıdır.

Hemoroid Tedavisi İzle
Aşağıda yer alan videolarda en çok uygulanan 2 tedavi yöntemi olan RBL ve THD uygulanışı görülmektedir.

Idea Klinik Nişantaşı Randevu
Ameliyatsız hemoroid tedavisi konusunda İstanbul’da hizmet veren 3 Idea kliniğinden biri olan Idea Kliniği Nişantaşı Op. Dr. Nizam KURTDERE görev yapmakta olup, muayene ve randevu için iletişim bilgileri http://www.nizamkurtdere.com/iletisim

1 Yorum Var

Doktora Soru Sor
  1. Gültekin Güneş

    Hemoroid ışın tedavisi için talep edilen üçret ne kadardır.
    Op.Dr.Nizam KURTDERE
    1150 tl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Op. Dr. Nizam Kurtdere © 2017