randevu al tedavi ücretleri

Hemoroid ilaçları ne işe yarar?

Öncelikle sizlerinden büyük bir merakla beklediği cevap için maalesef olumlu konuşamıyacağım. Çünkü hemoroid ilaçları markası, üreticisi ve içeriği ne olursa olsun hemoroid hastalığının tedavisinde etkili bir yönü yoktur. Sadece hastalığın ortaya koyduuğu şikayetlerde etkili olup, kişiyi rahatlatıcı yönü bulunmaktadır. Fakat hemoroid şikayetleri azaltılması ve rahatlatıcı etkileri mutlaka işinize yarayacaktır. Ama hemoroid ilaçları kulanarak eski sağlıklı günlerinize dönmeyi beklemek biraz hayalcilik olacaktır.

Bitkisel değil bilimsel hemoroid ilaçları kullanın
Tanıtımlarında genelde %100 etkili vs gibi abartılı metinler içeren bitkisel karışımlar yerine etkisi kanıtlanmış ve ilaç olarak ruhsat alınmış ürünleri almanızı tavsiye ederiz. Ama unutulmamalıki şikayetleri azaltan bu ürünler hastalığınızın ilerlemesine herhangi bir katkı sağlama hemoroid sürekli ilerlemektedir.

İlaçlarla zaman kaybetmeyin
Hemoroid ile yaşama imkanı yok denebilir. O nedenle gereksiz korkular ve utangaçlık problemini yenerek mutlaka bilimsel ve modern yöntemlerle sadece 10 dakikada bu hastalıktan kurtulabilirsiniz.

Op. Dr. Nizam KURTDERE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Op. Dr. Nizam Kurtdere © 2017